Monaco Fashion March

Home  /  Monaco Fashion March

Шановні дизайнери, керівники модельних агенцій, моделі, любителі моди! Запрошуємо взяти участь в Monaco Fashion March 🌹

Захід буде проведено в готелі ⚜️Hôtel Hermitage Monte-Carlo⚜️. Це не просто готель, а шедевр архітектури — втілений палац. За розкішним фасадом готелю знаходиться салон Salle Belle Epoque з величними колонами з рожевого мармуру і кришталевими люстрами, де збереглася незайманою атмосфера Золотого століття, де і буде проходити подія.

У вас буде можливість насолодитися виступами артистів, подивитися розкішні сукні з авторських колекцій і навіть взяти участь у показі в якості моделі.

Monaco Fashion March 30.07.2021 — це розкішне фешн-шоу, що складається з трьох частин:

Kids Fashion March;
Noble Kids Award. Côte d’Azur 2021;
Fashion Night & Cocktail by Kira Tan.

У програмі Kids Fashion March: показ luxury колекцій дизайнерів дитячого одягу, вокальні, музичні та танцювальні номери талановитих дітей, нагородження учасників показу і багато приємних знайомств.

У програмі Премії Noble Kids Award. Côte d’Azur 2021 нагородження Номінантів за досягнення в 2020-2021 роках у різних галузях соціальної активності. Фінал Премії цє театралізована вистава, яка супроводжується виступами професійних виконавців і художніх колективів, і складається із презентації Номінантів  премії та їх нагородження.

У програмі Fashion Night & Cocktail by Kira Tan: показ вечірніх і коктейльних колекцій дизайнерів, жива музика, танцювальна програма, благодійний жест на підтримку талановитих дітей, презентація кожного учасника заходу, нові знайомства та багато розкоші. До задоволення гостей будуть подаватися коктейлi та закуски від ресторану високої кухні готелю Hôtel Hermitage Monte-Carlo.

Серед гостей заходу FASHION-експерти, стилісти, кращі дизайнери України, Молдови, дизайнери з Європи, менеджери модельних агентств, продюсери, зірки. Запрошені ЗМІ.

Організатори: Noble Events Association і модний будинок Kira Tan.

Замовляйте свою участь в показі, а також бронюйте запрошення для ваших гостей.

Кількість місць обмежена.
Dress code: BLACK TIE
Чекаємо на Вас 🌹