Christmas Noble Kids Ball Monaco

Home  /  Christmas Noble Kids Ball Monaco

Шановні батьки, педагоги, вчителі, дизайнери, керівники модельних агентств, моделі, любителі моди!🌹

Запрошуємо вас взяти участь в Christmas Noble Kids Ball Monaco 17.12.2021 🌹

Прийшов час підготуватися до святкування Нового року і Різдва!

Нехай новий рік принесе все найкраще в життя кожного з вас і в житті ваших близьких!

А для того, щоб бажання в наступному році справдилися необхідно відвідати Christmas Noble Kids Ball Monaco. У чарівному чарівному палаці Hôtel Hermitage Monte-Carlo, Зал Salle Belle Epoque ви зможете загадати найпотаємніші свої бажання. І вони обов’язково збудуться!

Захід буде проведено в готелі ⚜️Hôtel Hermitage Monte-Carlo⚜️. Це не просто готель, а шедевр архітектури — втілений палац. За розкішним фасадом готелю знаходиться салон Salle Belle Epoque з величними колонами з рожевого мармуру і кришталевими люстрами, де збереглася незайманою атмосфера Золотого століття, де і буде проходити подія.

У вас буде можливість насолодитися виступами артистів, подивитися розкішні сукні з авторських колекцій і навіть взяти участь у показі в якості моделі.

Christmas Noble Kids Ball Monaco 17.12.2021 — це розкішне фешн-шоу, що складається з трьох частин:

Kids Fashion March;
Noble Kids Award. Côte d’Azur 2021;
Network Night & Cocktail.

У програмі Kids Fashion March: показ luxury колекцій дизайнерів дитячого одягу, вокальні, музичні та танцювальні номери талановитих дітей, нагородження учасників показу і багато приємних знайомств.

У програмі Премії Noble Kids Award. Côte d’Azur 2021 нагородження Номінантів за досягнення в 2020-2021 роках у різних галузях соціальної активності. Фінал Премії цє театралізована вистава, яка супроводжується виступами професійних виконавців і художніх колективів, і складається із презентації Номінантів  премії та їх нагородження.

Network Night & Cocktail це елітний вечір розкоші і шампанського в Монте-Карло. Це концентрація красивих людей і красивих речей, де вигідно показати себе і приємно подивитися на інших.
Network Night & Cocktail – вечірня частина балу, яка включає показ вечірніх і коктейльних колекцій дизайнерів, живу музику, танцювальну програму, благодійну акцію на підтримку талановитих дітей, презентації кожного учасника заходу, нові знайомства.
Саме на цій частині заходу кожна дівчина матиме чудову нагоду отримати титул «Королева балу в Монако 2021»!
Насолоджуйтесь частуванням шампанським та закусками від ресторану високої кухні готелю Hôtel Hermitage Monte-Carlo!

Відмінною особливістю цієї частини заходу буде участь у ньому вихідців з країн Східної Європи, представників громадськості, культурних товариств, підприємців з Франції, Італії та Іспанії, проведення міні презентацій учасників, їх інтересів і взаємної користі, здійснення networka в неформальній обстановці.
До задоволення гостей будуть подаватися напої та закуски від ресторану високої кухні готелю Hôtel Hermitage Monte-Carlo.

Організатори: Noble Events Association і модний будинок Kira Tan.

Замовляйте свою участь в показі, а також бронюйте запрошення для ваших гостей.

Кількість місць обмежена.
Dress code: BLACK TIE
Чекаємо на Вас 🌹